TOISON RUBY RED

Prvý slovenský farebný gin je dokonalým spojením čistej chuti svetovo oceneného ginu TOISON so sviežim dotykom malín, jahôd a plodov čiernej bazy. Zatiaľ čo dizajn našej vlajkovej lode, remeselného spiritu TOISON, je skôr jemný a elegantný, TOISON RUBY RED má vďaka červenej etikete i svojmu netradičnému rubínovému odtieňu nádych rafinovanosti a sofistikovanej hravosti.

 

Základom infúzovaného červeného ginu je TOISON, ktorý vzniká maceráciou borievok, kvetov a bylín so pšeničným spiritom. Následne sa destiluje a nechá vyzrieť v starožitných kameninových nádobách z čias bývalého Československa. Potom prechádza procesom ďalšej macerácie so starostlivo vyberaným bobuľovým ovocím, a to bez pridania umelých farbív či aróm. Výsledkom je spirit TOISON RUBY RED s neprehliadnuteľným rubínovým sfarbením

a autentickou chuťou.

Zloženie
Vo vôni prevažujú tóny jahôd s akcentom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. V závere sa dokonale prepája prirodzená sviežosť bobuľového ovocia s nezameniteľným ginom TOISON. Červený spirit TOISON RUBY RED skvelo chutí samotný či vo forme cocktailu.

Spoznaj svoj TOISON RUBY RED.